Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz yeni çıkan oyunları sizler için bir araya getiriyoruz. Bakalım bu hafta hangi oyunlar konuğumuz oluyor.

Oyun sektörünün mobil cihazlara doğru yönelmesinden sonra geliştiriciler, birbirinden kaliteli oyunlarını iOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlamaya başladı.

Her hafta yeni oyunlar ile çeşitlenen uygulama mağazalarında kaliteli oyunları bulmak bazen zor olabiliyor. Biz de her hafta yeni oyunları sizler için seçerek, bir araya getiriyoruz. Yani işinizi kolaylaştırıyoruz.

1- Drift Max City

Yerli bir oyun olan Drift Max City, başarılı grafiklere sahip bir yarış oyunu. Adından da anlaşılabileceiği üzere bir Drift oyunu olan Drift Max City, heyecanlı bir yarış oyunu oynamak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

 

Bizlere 7 farklı araç ve 5 farklı pist seçeneği sunan Drift Max City, hem Android hem de iOS platformları için ücretisiz olarak sunulmuş durumda, maalesef Windows Phone için ise mevcut değil.

Drift Max City’yi Android için buradan, iOS için burdan indirebilirsiniz.

 

2- Asphalt Nitro

Gameloft firmasının yeni oyunu olan Asphalt Nitro, sevilen Asphalt serisine yeni bir soluk getiriyor. Daha düşük grafikler ile hazırlanan oyun aslında Asphalt 8 oyununa oldukça benziyor. Alt segment cihazlar için hazırlanan oyun sadece 23 MB büyüklüğünde.

 

Özellikle depolama alanı sıkıntısı yaşayan kullanıcıları oldukça sevindirecek olan Asphalt Nitro, sadece Android platformu için ücretsiz olarak sunulmuş durumda, maalesef iOS ve Windows Phone için mevcut değil.

Asphalt Nitro‘yu Android için buradan indirebilirsiniz.

 

3- TRIVIAL PURSUIT & Friends

Dünyaca ünlü bir oyun olan Trivial Pursuit nihayet mobil platformlara da geldi. Ünlü oyun firması Gameloft tarafından pazara sunulan Trivial Pursuit & Friends, eğlenceli bir bilgi oyunu. Birçok farklı oyun modu ile gelenTrivial Pursuit & Friends kısa zamanda yüksek indirme rakamları elde edecektir.

Uzun zamandır beklenen oyunlardan olan Trivial Pursuit & Friends, hem Android hem iOS hem de Windows Phone platformları için ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

Trivial Pursuit & Friends’i Android için buradan, iOS için buradan, Windows Phone için ise buradan indirebilirsiniz.

 

4- Evel Knievel

Dünyaca ünlü bir motosikletçi ve dublör olan Evel Knievel ile aynı adı paylaşan oyun, tamamen Evel Knievel efsanenin üzerine kurulmuş durumda. Başarılı bir stunt oyunu olan Evel Knievel, oldukça fazla sayıda parkur ve motor seçeneğine de sahip.

Pazarın kaliteli yarış oyunlarından biri olan Evel Knievel, hem Android hem de iOS platformları için ücretli (5.73 TL) olarak sunulmuş durumda, maalesef Windows Phone için ise mevcut değil.

Evel Knievel’ı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

 

5- Soğan Knights

THEM corporation firmasının ilk oyunu olan Soğan Knights, pazara yeni giriş yapmasına rağmen iddialı strateji oyunlarından. Özellikle kule savunması oyunlarına benzeyen Soğan Knights, renkli karakterlere ve başarılı grafiklere sahip.

Farklı modları ve karakterleri ile zengin bir oyun olmayı başaran Soğan Knights, sadece Android platformu için ücretsiz olarak sunulmuş durumda, maalesef iOS ve Windows Phone için mevcut değil.

Soğan Knights’i Android için buradan indirebilirsiniz.