Clash of Lords 2: Türkiye hızlı gelişme yollarını bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Tanıtım Bülteninden;

“Lord’ların dünyasında yeni içerikler dolanıyor. Şimdi gizemin, yaratıkların ve kargaşanın içinde yer almak için daha iyi zaman olamaz. Yep yeni sistemi ile Lord’ların kaderini belirleyin ve 2014’ün en hızlı büyüyen ücretsiz strateji oyununa siz de katılın!
Oyun Özellikleri:
✔ Lord Savaşları 2’de yerinizi alın! Kahramanlarınızın yeteneklerini kendiniz yönetin. Daha çok güç daha çok eğlence!
✔ Ordu Çılgınlığı! Aynı tür orduya sahip kahramanları ve yetenekleri kombine edin, ideal takımınızı yaratın!
✔ Heycanlı ve oynaması kolay! Artık ordu yetiştirmekle uğraşmak geçmişte kaldı! Lord Savaşları 2 ile kendinizi anında savaşta bulabilirsiniz!
✔ Lord Savaşlarında karar vermek hiç kolay değil! Her biri değişik yeteneklere ve büyülere sahip kahramanlar arasından dilediğinizi seçin!
✔ Lord Savaşlarında savaşınızı bile kendiniz seçersiniz! Durmaksızın aksiyon için 6 değişik savaş modu seçebilirsiniz!
✔ Loncanız ile yükselin! Arkadaşlarınız ile bir araya gelin ve en iyi Lonca olmak için savaşın!
✔ Tamamen ücretsiz! Her gün ücretsiz kahraman ve elmas kazanmak için Lord Savaşları 2’ye giriş yapmanız yeterli!
Not: Oyuna giriş için internet bağlantısı gereklidir.”

 

Bugün ki yazımızda Clash of lords 2:Türkiye oyununda nasıl hızlı seviye atlanır konusunda bilgi vereceğiz. Herkesin sıkıntılarından biride köy seviyelerini yükseltememek ve savunmasını geliştirememektir. Her strateji oyununda olduğu gibi Clash of lords 2:Türkiye oyununda da saldırı ne kadar önemliyse de savunmada vazgeçilmezdir. Hiç saldırı almasanız bile hafta içinde her hafta olan lonca savaşlarında mutlaka saldırı alacaksınızdır. Bu da savunmanın önemini belirtmektedir. Peki, nasıl hızlı seviye atlanır? Köy binaları nasıl hızlı geliştirilir?

 

clash of lords 2 türkiye

 

Oyunda hızlı seviye atmak için sol altta görülen görevler penceresinden görevlerin yapılması, binaların geliştirilmesi ve de zindanların geçilmesi gereklidir. Seviye konusunda zindanlar en hızlı yoldur geçilen her zindan deneyim vermekle birlikte belli sayıda zindan geçildiğinde sol alttaki görevlerden birisi tamamlanmış olur bu da size zindandan aldığınızdan ekstra olarak deneyim verir. Tabi ki zindanlar gittikçe daha da zorlaşacaktır. Binaların geliştirilmesi size deneyim kazandırmakla birlikte ilerleyen seviyelerde binaların yükselmesi hem masraflı hem de uzun sürmektedir. Bunu kısaltmanın da yolları var tabi ki isterseniz elmas kullanarak binalarınızı hemen bitirebilir, yeni gelen güncellemeyle yoncanızdan 6 kişi size yardım edebilir, köyünüzde bulunan hazine sandığından süre kısaltma çıkartabilir ayrıca ek olarak parayla Şehir antlaşması alarak günlük 50 saat kısaltma kazanabiliyorsunuz. Bir hafta boyunca geçerli olan bu anlaşmada toplamda 350 saat kısaltma oluyor buda şehrin en hızlı geliştirme şeklidir.

Kişisel fikrim elmaslarınızı boşa harcamamanız çünkü inşaatçılar sadece elmasla satın alınabiliyor ne kadar çok inşaatçı aynı anda o kadar inşaat demek. Başka bir tanıtımda görüşmek dileğiyle iyi oyunlar.