The Forest Online 0.31 PC Full İndir

The Forest Online 0.31 PC Full İndir
Her şey güllük gülistanlık, bir gün uçak yolculuğu yapıyoruz ohh ne güzel yeni yerler, yeni kültürler fakat uçağımız havadayken ters giden bir şeyler olduğunu farkediyoruz ve bir anons geliyor: “Your Captain speaking… Düşüyoruz uleynnnn :)” şaka şaka bu işin esprisi neyse… Uçağımız ıssız bir adaya düşüyor, yani biz öyle sanıyoruz çünkü uçaktaki herkes ölüyor, tesadüfe bakın ki sadece biz yaşıyoruz, aman ne güzel 🙂

Hava kararmaya başlıyor ve işler şimdi daha da garipleşiyoruz, herkesin öldüğünü ve adada tek başımıza olduğumuzu sanıyorduk fakat onlar da kim? Zombiye benzer mutantlaşmış yaratıklar karşımıza çıkıyor ve bu yaratıklardan kurtulamaya çalışırken maceramız başlıyor.

Oyunda genellikle geceleri ortaya çıkan zombi mutant karışımı yaratıklardan kurtulmaya çalışıyoruz ve hayatta kalma mücadelemizi sürdürmek için adadaki mevyeleri,sebzeleri hatta yeri geliyor hayvanları avlayıp yiyoruz. Ağaçları kesip başımızı sokabileceğimiz bir yer inşa etmemiz gerekiyor ya da hayal gücünüze bağlı olarak çeşitli yapılar yapabilirsiniz.

Oyun keyifli The Walking Dead tarzı bir oynanışı var, herkese tavsiye edebilirim hatta kefil bile gösterin senedin altına imzamı atarım 🙂 Bu yazıda fazla konu dışına çıkıp espriler yaptık hadi şimdi indirme linklerine abanın gençler, hemen The Forest Online 0.31 PC Full İndir ‘ip oynamaya başlayın!

The Forest Online 0.31 PC Full İndir

The-forest-full-indirThe Forest Online 0.31 PC Full İndir 1The Forest Online 0.31 PC Full İndir 2The Forest Online 0.31 PC Full İndir 3The Forest Online 0.31 PC Full İndir 4

The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Pentium Dual Core E2220 2.40GHz ya da Athlon 7550 Dual Core
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB
Ekran kartı: GeForce 8800 GT ya da Radeon HD 4830 512MB(+512MB)
DirectX: DX 9

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci: Core 2 Quad Q6400 2.13GHz ya da Phenom 9500 Quad-Core
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 5 GB
Ekran kartı: GeForce GTX 560 ya da Radeon HD 5850 1024MB(+1024MB)
DirectX: DX 9

Dosya Boyutu: 776 MB Kurulum Dosyası
Cloud: The Forest Online İndir

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂