The Room Three v1.02 Full Apk Ücretsiz İndir
Android Oyun Dünya’sının tartışmasız en iyi bulmaca oyunu olan The Room Three ‘yi androidkolik.com kullanıcılarına özel ücretsiz olarak sunuyoruz.

Oyun serisinin ilk oyunu olan “The Room” 2012 yılında en iyi oyun seçildi.

Serinin 2. oyunu olan “The Room Two” 2014 yılında CNET Editörün Seçimi olarak belirlenerek başarısını tekrar kanıtladı ve gelelim serinin 3. oyununa! Serinin 3. oyunu The Room Three kısa sürede en çok indirilen ücretli uygulamalar arasındaki yerini alarak belki de Android bulmaca oyunlarındaki en iyisi olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

The Room Three Google Play Store ‘da 12,99 TL olarak satışı yapılmaktadır, biz sizlere ücretsiz olarak bu oyunu sunuyoruz ve yazımızın sonundan The Room Three ücretsiz olarak indirebilirsiniz. The Room Three v1.02 Full Ücretsiz versiyonu siz değerli androidkolik.com takipçilerine özel ücretsizdir.

Oyunun genel oynanış mantığı; Bölüm bölüm ilerlemeli bulmaca şeklindedir, senaryo olarak mükemmel ötesidir. Size verilen görevler doğrultusunda mesela bir odada kapıyı açmanız için çeşitli bulmacalar varyasyonları doğru olarak düzenlemeniz ve eksikleri tamamlamanız gerekmektedir. Gizli sırlarını ortaya çıkarmak için düzinelerce eseri döndür, incele ve yakınlaştır. Oyun ile ilgili tanıtım videosunu yazımızdan izleyebilirsiniz.

The Room Three v1.02 Full Apk Ücretsiz İndir


Dosya Boyutu: 513 MB APK+OBB (Data Dosyası) 3 Part İndir
Zippyshare: Part 1 Part 2Part 3

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂