Royal Revolt 2 v1.9.0 Mod Sınırsız Mana Hileli İndir

Bilmiyorum dikkat ettiniz mi? Yazılarımda sürekli belirtiyorum ve sizlere sürekli olarak oynadığım ve deneyimlediğim oyunların paylaşımını yapıyorum. Yabancı forum sitelerinden kopyala-yapıştır yapmak yerine oyunu yükleyip, oynayıp içeriklerini kendim oluşturup, oyunu o şekilde sizlere sunuyorum ki herhangi bir sorun yaşadığınızda rahatlıkla yardımcı olabileyim.

Yine bu oyunlardan bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum: Royal Revolt 2

Biliyorsunuz ki Flaregames stüdyosunun hazırladığı Royal Revolt oyunundan sonra yakalanan büyük başarıyı sürdürmek için Royal Revolt 2 oyununu hazırladılar ve bir önceki oyun kadar başarıyı yakalamış görünüyorlar. Royal Revolt 2 oyununda kısaca özet geçersek taht savaşı için mücadele ediyoruz.

Android oyunları içerisinde strateji oyunu olarak yerini alan Royal Revolt 2 ‘de sizin üssünüze saldırıları savunmanız gerekiyor, gelen saldırıları engelleyebilmek için yola tuzaklar kurup düşmanı yavalatabilir ve onları yok edebilirsiniz. Ayrıca askerlerinizin seviyelerini ve güçlerini yükseltebilirsiniz, savunmanızı güçlendirmek düşmanı geri püskürtmek için ilave olarak büyü özellikleriniz mevcut.Royal-Revolt-2-Hileli-Apk-indir

Tüm bunları kullanırken ihtiyacınız olan şey mana olacaktır. Herhangi bir skill kullandığınızda ya da büyü kullandığınızda mananızdan harcayacaktır ve mana olmadığında savunmasız kalacaksınız. İşte tüm bunların önüne geçmek için Royal Revolt 2 mana hilesini sizler için ücretsiz olarak sunuyoruz. Royal Revolt 2 sınırsız mana hilesi yazımızın sonundan indirebilir ve oyunun keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok mananız varsa o kadar çok asker üretebilirsiniz, Royal Revolt 2 sınırsız mana apk dosyanız olduğu için istediğiniz kadar asker üretebilirsiniz ve taht mücadelesinde yenilmez olabilirsiniz. Royal Revolt 2 sınırsız mana mod apk dosyasını hemen indirin 🙂 İyi oyunlar dileriz.

Royal Revolt 2 v1.9.0 Mod Sınırsız Mana Hileli Apk İndir


Dosya Boyutu: 77 MB APK İndir
Mega Cloud: Royal Revolt 2 v1.9.0 Mod Sınırsız Mana Hileli Apk İndir

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂