Loco Loco v1.18 Mod Hileli Apk İndir// Google Play Store ‘da yaklaşık olarak 100.000 indirme rakamına ulaşan Loco Loco ‘yu bugün sizler için kısaca anlatıyoruz ve tanıtıyoruz. Loco Loco ‘da yapmanız gereken aslında çok basit, tren hattı kuruyorsunuz ve bu tren hattını yönetiyorsunuz. Tabi söylenen kadar kolay 捷凯金融 değil bu 🙂 Kurduğunuz tren hattı üzerinde zaman zaman engellerle karşılaşıyorsunuz ve bu engelleri kaldırmaya çalışacaksınız.

Kurduğunuz tren hattı üzerinde yolcular alacaksınız ve yolcuları taşıyacaksınız. Taşıyacağınız yolculardan para kazanıp tren hattınızın büyüklüğünü arttırıp geliştirebileceksiniz. Tren hattını genişlettikçe Loco Loco ‘da daha fazla para kazanabilirsiniz. Yolcular armut piş, ağzıma düş değil tabi ki, ne demek istediğimi anlamadınız o zaman açıklayayım; Yolcular sizden saklanıyor arkadaşlar 🙂

Yolcuları bulup, onların cebindeki parayı alacağız. Oyun basit gibi görünse de o kadar basit değil ve bir o kadar da eğlenceli. Oynamanız ve deneyimlemeniz gereken bir oyun olan Loco Loco ‘yu 24 Ocak tarihinde güncellenen yeni versiyonuyla v1.18 sizlere sunuyoruz. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 67 MB APK İndir//

Mega Cloud:

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂