Jump Buddies featured

Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod Apk İndir

Android oyun paylaşımlarına devam ediyoruz. Değerli www.androidkolik.com takipçileri sizlere bugün bağımlılık yaratan bir oyun paylaşmak istiyorum. Bizzat yükleyip, deneyip ve saatlerde hırs yapıp elimden bırakamadığım bir oyunu sizlerle paylaşmaktan gerçekten keyif alacağım.

Zamanında Google Play Store ‘da Flappy Bird adında indirme rekorları kıran bir oyun vardı sonradan kaldırıldı tabi Flappy Bird çılgınlığı internet ortamında indirilip hala devam etmekte. Flappy Bird ‘de sütunlar arasından nasıl geçmeye çalışıyorsak Jump Buddies ‘te yukarıya doğru bir güzergahta karşımıza çıkan engelleri aşmaya çalışacağız.

Yazımızın devamında zaten oynanış videosunu paylaşacağım sizlere. Oyun Google Play Store ‘da ücretsiz olarak indirilebiliyor, bizim paylaştığımız apk dosyası unlocked yani tüm karakterler açık halde oyun yüklü geliyor. Farklı karakterlerle oynayıp, tematik olarak değişiklikler yapılabilmekte tabi bu karakterleri açmak için altın biriktirmeniz gerekiyor. Biz size direkt olarak karakterlerin hepsi açık halde Jump Buddies v1.0.6 karakter hileli olarak sunuyoruz.

Yazımızın sonundan Jump Buddies v1.0.6 karakter hileli apk dosyasını indirebilirsiniz.

Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod Apk İndir

Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod Apk 2 Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod Apk 3 Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod Apk 4 Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod Apk

Dosya Boyutu: 32.8 MB APK İndir
Mega Cloud: Jump Buddies v1.0.6 Unlocked Mod İndir

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂