Kolay otomatik çekim, zengin elle kontroller ve yaratıcı kamera modları, HTC Kamerayı, hareket halindeki fotoğrafçılar için uygun bir çok yönlü araç haline getirir. Fotoğraflarınız ve videolarınız için ISO kontrollerinden beyaz ayarına kadar her zaman doğru ruh halini oluşturabilirsiniz. Denemek için yeni kameralar da ekleyebilir ve kullanmadıklarınızı kaldırabilirsiniz.

Kameralarınızı düzenlemek, en sık kullandıklarınız arasında kolayca geçiş yapmak için kaydırmanızı sağlar. Varsayılan kamera modlarından birini silerseniz, daha sonra istediğiniz zaman eklemeyi seçebilirsiniz. One (M8) veya Desire EYE gibi EYE experience sahip telefonlar, unutulmaz anları yakalamak için benzersiz yollar getirir. Geniş açılı ya da 360 derecelik panoramalar oluşturun, fotoğraf kabini tarzlı film şeridi çekin, kendinizi bir manzaraya ekleyin veya özçekim ve ana kameralarla aynı anda çekim yapın. Bir HTC One M9 telefonunuz varsa EYE experience sahip olur ve HTC Kamera uygulamasından daha fazla yararlanabilirsiniz. Raw Kamera modu, profesyonel araçlar kullanarak ayarlamalar yapabileceğiniz Dijital Negatif dosyalar (.DNG) çekmenizi sağlar. Fotoğraflarınıza yumuşak, odak dışı arka plan ve keskin, odak içi özne katan Bokeh kamerayı da inceleyin. Video kaydederken, yüksek kaliteli sonuçlar için 4K çözünürlükle kaydetmeyi deneyin. Özellikler (tüm telefonlarda mevcut değildir):
– Kameraları değiştirmek için kaydırın
– Zengin elle kontroller
– Otomatik çekim ve sesle çekim
– Canlı makyaj
– Fotoğraf Kabini modu
– Bölünmüş Çekim modu
– Raw Kamera modu
Uygulamada sözü geçen HTC, HTC logosu ve diğer HTC ürün ve hizmet adları, Birleşik Devletler ve diğer ülkelerde HTC Corporation’ın ticari ya da tescilli ticari markalarıdır. Uygulamayla bağlantılı olarak sözü edilen diğer şirket adları, ürün adları, hizmet adları ve logolar kendi sahiplerinin ticari markaları olabilir.

 

HTC Camera 7.60 (Android 6.0+) Apk İndirmek için tıklayınız.