Hitman Sniper V1.7.77898 Para Hileli Mod Apk// Hitman: Sniper v1.7.77898 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve silahlı oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü SQUARE ENIX Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile hedeflerinizi etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır.

Hitman Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip review düşmanlarınızın korkulu rüyası haline gelebilirsiniz. Geniş oyun evreni, onlarca görev, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor… Hitman Sniper v1.7.77898 sürümünde TÜRKÇE dil desteği eklenmiş olup, yılbaşı-tatil teması hakimdir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper Play Store’da 57.000’den fazla indirilmiştir.

Hitman Sniper V1.7.77898 Para Hileli Mod Apk İndir

Screnshots:

Dosya Boyutu: 413MB OBB+APK//

 

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂

———————–

Hitman Sniper v1.7.77898 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.77898 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper v1.7.77898 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.