Half-Life 2 Google Play ‘da şu an 29,84TL satışı yapılan oyunu, Androidkolik.com takipçilerine ücretsiz olarak sunuyoruz.

Half-Life 2 v56 Android Full Apk İndir// Half-Life, Valve Software tarafından geliştirilen ve Sierra Studios tarafından 19 Kasım 1998’de karşımıza çıkan birinci şahıs nişancı oyunu gençliğimizde belki de o tarihlerde internet cafelere takılmamıdaki en büyük sebepti 🙂

Şahsen benim internet cafe maceram Half-Life ile başlamıştı. Hatta o zamanlar küçük olup, mouse kullanmayı bilmediğimden yön tuşlarıyla diğer kullanıcılardan kaçıp, mouse u başkasına kontrol ettiriyordum 🙂

Neyse velhasıl konumuza geri dönecek olursak, Efsaneleşen Half-Life oyunu tarihine dönecek olursak oyun çıktıktan sonra o tarihte 14 milyon adet rekor bir satış rakamına ulaşarak kopyasından daha çok satan tek oyun olmuştur.

Geliştiriciler ve daıtımcılar daha sonra Half-Life 2 bilgisayar oyununu piyasaya sürmüştür ve günümüze kadar gelmiştir. Dünya’nın en çok kullanılan mobil platformu olan Android için de çalışmalar devam etmiş ve bugün karşımıza böyle güzel bir oyunu çıkartmışlar. Half-Life 2 Android İndir bağlantısını yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Half-Life 2 apk dosyasını ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz, apk dosyasını indirip telefonunuza kopyalayın ve kurulumu tamamlayın. Oyuna Aç ‘a 铁汇 tıkladığınızda 2,08GB ‘lık data dosyasını internet üzerinden otomatik olarak indirmeye başlayacak. İndirme işlemi tamamlandığında Half-Life 2 v56 giriş yapıp oynayabilirsiniz.

Half-Life 2 v56 Android Full Apk İndir

Dosya Boyutu: 22 MB APK + 2,08 GB DATA//

Mega Cloud:

Oyun kurulumuyla alakalı herhangi bir sorun yaşarsanız yorum bölümünden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂