Door Kickers çok beğendiğim bir strateji oyunu, ben de bu oyunu sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar.

KillHouse Games stüdyosunun geliştirdiği taktiksel strateji oyunu akıl sınırlarınızı zorluyor. Door Kickers normalde 6 dolar ücreti olan bir oyun fakat takipçilerimize ücretsiz ve full olarak sunuyoruz. Door Kickers v1.0.62 apk dosyasını yazımızın sonundan indirebilirsiniz.
  • Öncelikle çok sorulan sorulardan biri olan door kickers 2 oyunu var mı? Hayır arkadaşlar oyunun ikincisi ya da farklı bir sürümü yok.
  • Door kickers türkçe yama var mı? Cevap: Yayınladığımız sürüm oyunun son sürümü arkadaşlar, henüz bu sürüm için türkçe yama çıkmadı.
  • Door kickers mod apk var mı? Cevap: Yenü sürüm için türkçe yama gibi mod apk dosyası henüz çıkmadı.
  • Oyunu nasıl indirebilirim? Cevap: Yazımızın sonunda bulunan Door kickers indir ya da Door kickers apk download linkleri üzerinden indirme yapabilirsiniz.

Oyunun yapımcıları tarafından yayınlanan oynanış yani gameplay videosunu sizlerle paylaşıyorum, öncelikle akıl dolu bu güzel oyunun videosunu görelim.

Oyun içerisinde rehine kurtarma, terörist yakalama, soyguncuları yakalama gibi farklı modlar var arkadaşlar.Bu modlardan campaing seçimi ile yeni hikaye modu başlatabilirsiniz ya da single mod ile tek oyunluk modlara giriş yapabilirsiniz.
Bölümleri geçtikçe görevler zorlaşıyor ve yanınıza extra adamlar veriliyor, tabiki birden fazla adamı kontrol ettiğinizde oynanış ve senaryoları geçmek zorlaşıyor. Tamamiyle strateji üzerine dayalı, her bölümde farklı stratejiler geliştirmeniz gerekiyor.

Door Kickers Yeni Version: Güncelleme Tarihi: 9 Ocak 2017

  • Yeni cihazlar ile uyum sorunu düzeltildi.
  • Yazım hataları düzeltildi.
  • Bug hataları düzeltildi.

Screenshots:

door kickers download

door kickers indir

door kickers apk download

door kickers türkçe yama

door kickers 2

door kickers mod apk

door kickers apk

download-apk
Download 420MB APK + OBB

Alternatif Link:

Download 420MB APK + OBB

Daha fazla Android Oyun için bizi Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Oyun kurulumunda sorun yaşarsanız yorum bölümünü kullanarak bize soru sorabilirsiniz.

İyi oyunlar dileriz 🙂