boom-beach-1-1024x576

 

Clash of Clans ve Hay Day oyunlarıyla adı sıkça duyulur olan Supercell’ın yeni oyunu cheap nfl jerseys Boom Beach geçtiğimiz aylarda App Store ve Google Play’deki yerini almıştı. Diğer Supercell oyunlarından farklı bir senaryo vaat etse de oynanışlık olarak Clash of Clans’ın pek uzağında olmayan Boom Beach de tıpkı Clash of Clans gibi verilen üssü savunmak ve diğer oyunculara saldırı yapmak gibi iki temel unsur üzerine kurulu bir strateji oyunu olarak oyuncuların karşısına çıkıyor.

 

 

Strateji oyunlarında klasikleşmiş olan ham madde anlayışı Boom Beach’de de kendine yer ediniyor. Dört ham madde türü olan altın, odun, taş ve demire oyuncuların üslerini savunacak binaları geliştirirken cheap nfl jerseys China ve diğer üslere saldırılacak wholesale jerseys askerlerin yetişmesinde ihtiyaç duyuluyor. Fakat oyunda ham maddeler görevlere de ayrılmış durumda. Altın sadece nike nfl jersey wholesale askeri geliştirme ve üretmeler amacıyla kullanılırken, odun, taş ve demir ise binaların gelişimi için kullanılabiliyor.

 

boom-beach-3-1024x576

 

Bu dört ham maddenin yanında inşaatları anında bitirme, yetersiz ham madde durumunda gerekli ham maddeyi temin etme gibi freemium oyunlarında sıkça görmeye alışılan elmas da mevcut. Elmaslar oyun içi satın alım ile temin edilebiliyor cheap football jerseys olsa da Supercell bu konuda cimri davranmayarak oyunculara birçok şekilde elmas veriyor.

 

boom-beach-4-1024x576

Üsse inşa edilen her bina ayrı bir göreve sahip. Özellikle savunma binaları belli askerlere karşı etkili, belli askerlere karşı da etkisiz olabiliyor. Bu unsurundan saldırı yaparken doğru yararlanmak oldukça önemli. Bu sayede bazen yıkılması imkânsız gibi görünen oyunculara karşı başarılı saldırılar yapılabiliyor. Bu tür ince detaylar oyunun cheap jersey China ilerleyen zamanlarında saldırı veya savunma stratejileri üzerinde belirleyici click here etkiye sahip olabiliyor.

boom-beach-5-1024x576

yunun başında sizi öğretici kısım karşılıyor. Burada oyunun oynanışı hakkında ön bilgi ediniliyor. Ayrıca bu öğretici kısım senaryo ile de bağdaştırılmış durumda. Eğer oyun içerisinde Facebook Nic Dowd game jersey ile giriş yapılırsa oyunu oynayan arkadaşların üslerini de görülebiliyor. Fakat henüz klan (birlik) özelliği bulunmadığı için oyun içinde diğer oyuncularla olan iletişim oldukça kısıtlı. Boom Beach şu anki haliyle bir strateji oyununa göre birçok eksik barındırıyor. Bu eksikler gelecek güncellemelerle kapanacak gibi görünüyor olsa da hâlihazırda barındırdığı özelliklerle hem Google Play’de cheap jerseys hemde App Store’de oynayabilecek başarılı strateji oyunlarından biri olduğu için strateji oyunları severlerini tatmin edecektir.